Len tak ďalej, pán premiér

Autor: Miroslav Haviar | 30.1.2010 o 19:59 | (upravené 30.1.2010 o 20:05) Karma článku: 24,34 | Prečítané:  11675x

Chcel by som Vám povedať, pán premiér, že už dlhší čas ste pôsobili veľmi neistým dojmom. Dlho Vám trvalo odvolávanie ministrov životného prostredia, nevedeli ste posúdiť, ani si overiť, či cena za naše emisie bola primeraná. A ani to, kto je vlastník najpopulárnejšej firmy jesene minulého roka, Interblue Group. Aj na protestujúcich autodopravcov ste reagovali až v poslednej chvíli. A navyše v úplnom rozpore s Vašimi predošlými vyjadreniami.

A zrazu nastal totálny obrat. Predniesli ste nám podrobné údaje o vlastníkoch loga SDKÚ, o pôvode ich pôžičky, ako aj o spôsobe jej splatenia, včítane zainteresovaných osôb v pozadí. To je super. Viete, že takéto pikošky nás zaujímajú.

Vaše posledné aktivity v nás vzbudzujú nádej. Nádej, že budete vo svojej úspešnej investigatívnej činnosti pokračovať. Veď nič v zlom, ale kto je vlastníkom loga SDKÚ, navyše už nepoužívaného, je síce zaujímavé, ale nás to zrejme doteraz až tak veľa nestálo. Záhadná pôžička 22 miliónov (Sk) je trápna. Aj ja si myslím, že takéto veci by sa mali robiť transparentnejšie. Najmä v strane, ktorá má ešte stále mocenské ambície, čiže chce nakladať s našim spoločným majetkom.

Už iste chápete, prečo ma ten Interblue tak zaujíma. Vyzerá to totiž tak, že tam išlo o oveľa väčšiu sumu, možno až 2 miliardy (Sk). To je predsa sto krát viac! Čiže rozdiel je obrovský. A to hovoríme o čistej strate nás všetkých cca 400 korún na hlavu (aj Vášu!), pričom pri pôžičke SKDÚ to také isté stále nie je.

Takže vraciam sa k nadpisu. Len tak ďalej, pán premiér. Využite skúsenosti získané pri pátraní o pozadí loga a požičky SKDÚ a zistite prosím, akí všiváci to za tým Interblue stoja. Keď už aj oželieme tých našich 400 korún, sme zvedaví, kto nás to tak šikovne ošklbal.

A na záver pripájam nádej, že Interblue nebude posledné. Pozemky pod Tatrami, Skytoll, atď, atď, atď.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Obľúbený hotel Bödöra a Smeru prišiel o eurofondy

Firmy z babindolskej skupiny odstúpili od zmluvy na opravu hotela Zlatý kľúčik z eurofondov. Dôvod nepovedali.

KOMENTÁRE

Špačince sú Slavkov II

Vlastnú verziu by vedeli prerozprávať tisícky seniorov, od ktorých skúpili pozemky.


Už ste čítali?